נגד מי משפחת רפאלי הגישה תביעת לשון הרע בסך 300 אלף ש"ח?

דף הבית » מן העיתונות » נגד מי משפחת רפאלי הגישה תביעת לשון הרע בסך 300 אלף ש"ח?

הגברים של משפחת רפאלי הגישו תביעת לשון הרע בסך של 300 אלף ש"ח לבית משפט השלום בתל אביב. נגד מי הוגשה התביעה?

משפחת רפאלי – רפי, דור, און רפאלי וניל בן פורת, הגישה תביעת לשון הרע בסך של 300,000 ₪ נגד אבידן גוב בגין לשון הרע שהפיץ על המשפחה. הפרשה נחשפה בתוכנית "חשיפה" של חיים אתגר, בערוץ 12, לפני מספר שבועות. רפאלי טוענים בתביעה, שהוגשה באמצעות עורכי הדין שלומי וינברג ואביתר כהן המתמחים בלשון הרע ובאמצעות עורכת הדין ליה פלוס, המתמחה במשפט פלילי, שגוב הפיץ עליהם "פרסומי לשון הרע שקריים וזדוניים".

התביעה שהוגשה לבית משפט השלום בתל-אביב, מפרטת את טענות משפחת רפאלי, הטוענת כי היא השכירה לגוב את דירת המגורים של המשפחה וכי גוב עקץ אותם, בכך שלא שילם להם את מלוא דמי השכירות שהיה חייב, כמו גם עיכוב תשלומים בתירוצים ובהתחמקויות וכי מדובר בדרך התנהלות סדרתית של אבידן, שלא משלם דמי שכירות ומפונה שוב ושוב מדירות.

בעקבות דרישתם של רפאלי לשלם את דמי השכירות, כך מפרט כתב התביעה, החל אבידן במסע הכפשות ופגיעה בפרטיות שכלל, בין היתר פרסום פלייארים משמיצים בשכונת "בלו" בתל-אביב, כמו גם במרכז המסחרי "מיקאדו" בשכונת תל-ברוך שבצפון תל-אביב (מקום מגוריה של הדוגמנית בר רפאלי), שלח הודעות מטרידות ומכפישות לרפאלי, הפיץ שקרים מכפישים לחיים אתגר ועוד. משפחת רפאלי תובעת 300,000 ₪ בגין ההשמצות – 75,000 ₪ לכל אחד מהתובעים, ודורשת מאבידן להתנצל על הפרסומים המכפישים.

שיתוף:

עו״ד שלומי וינברג

עורך דין שלומי וינברג, מייסד המשרד, הוא בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) לצד חטיבה מורחבת בניהול מאוניברסיטת תל-אביב וכן תואר שני מוסמך במשפטים (LL.M) – גם כן מאוניברסיטת תל-אביב (2009). מוסמך כחבר מן המניין בלשכת עורכי הדין (2004).

יצירת קשר

ליצירת קשר וייעוץ משפטי עם עורך דין שלומי וינברג, מלאו פרטים בטופס:

או חייגו אלינו

שלומי וינברג בפייסבוק

מאמרים אחרונים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן