ליטיגציה מסחרית – אזרחית

דף הבית » ליטיגציה מסחרית – אזרחית

תחום הליטיגציה המסחרית-אזרחית (הופעה בבתי משפט בתחום המסחרי ובתחום האזרחי) הוא אחד מתחומי העיסוק המרכזיים שעליהם מבוססת פעילותו של המשרד.

לאורך השנים הופיע עו"ד וינברג בערכאות משפטיות שונות ברחבי הארץ וייצג מגוון רחב של לקוחות בתיקים מגוונים.

בין לקוחות המשרד בתחום הליטיגציה מסחרית-אזרחית בעבר ובהווה: רשתות סיטונאיות מהגדולות בארץ, יזמיות בנייה ויזמי נדל"ן, מפעל לייצור פלסטיק מהגדולים בארץ, בית דפוס מהגדולים בארץ, חברת אבטחה מהגדולות בארץ, יבואנית ציוד מכני, עמותות שונות, יבואנים בתחומים שונים, אנשי עסקים ועוד.

משרד עורכי דין שלומי וינברג מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט לעניינים מקומיים, בבתי משפט השלום, בבתי המשפט המחוזיים (בין בערכאה ראשונה, בין כערכאת ערעור ובין בשבתם כבתי משפט לעניינים מנהליים), בבית המשפט העליון (הן בשבתו כערכאת ערעור והן בשבתו כבג"צ), בבתי הדין (האזוריים והארצי) לעבודה, בוועדות משמעת, בוועדות ערר שונות ועוד.

המשרד מייצג תובעים ונתבעים כאחד בתביעות כספיות ונזיקיות מגוונות וכן שותפים, בעלי מניות ודירקטורים בתביעות עסקיות, הן כתובעים והן כנתבעים.

לצד אלה, עוסק משרדנו בייצוג בעלי מקצועות חופשיים בתביעות בגין הפרת הסכמי שכר-טרחה, כמו גם בייצוגם של מזמיני השירותים – תובעים ונתבעים כאחד.

כמו כן, עוסק המשרד בייצוג תובעים ונתבעים בבוררויות עסקיות בפני בוררים ובהליכי אישור או ביטול של פסקי הבוררות בבתי המשפט השונים.

המשרד מייצג בתביעות קניין רוחני לרבות בתביעות מכוח חוק עוולות מסחריות.

המשרד מייצג בתובענות ייצוגיות ונגזרות בתחומים שונים.

ליטיגציה המסחרית-אזרחית היא שדה מאתגר ביותר בעולם המשפט, ולא לחינם מכונה "מלכת המשפט".

עולם הליטיגציה המסחרי-אזרחי מפגיש דיסיפלינות שונות, ולא פעם מעלה לדיון סוגיות מרתקות.

ניהול תיק משפטי מצריך בדרך כלל מיפוי וניתוח יסודי של כלל הראיות הקיימות בתיק והצגתן באופן אופטימאלי, כתיבת כתבי טענות נכונים, ניהול הליכים מקדמיים באופן מושכל ולא פחות חשוב מכך – הכנת שיעורי בית מוקדמים על הצד שכנגד, על העדים בתיק, וכמובן על פסקי הדין הרלוונטיים שעליהם חתומים השופט או השופטים היושבים בדין.

היכרות מעמיקה עם מרכיבים אלו עשויה להגדיל משמעותית את הסיכוי לסיום ההליך המשפטי לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

על כן, היערכות מקצועית על ידי עורך דין ליטיגציה מסחרית, תוך שימת דגש גם על אופיים ותזמונם של הטיעונים המשפטיים והעובדתיים כאחד, עשוייה להוביל לתוצאה האופטימלית – סיום התיק כשידו של הלקוח על העליונה, זאת בין במסגרת פסק דין סופי, ובין במסגרת הסכם פשרה הנכון לנסיבות התיק.

עורך דין ליטיגציה אזרחית - מסחרית - עו"ד שלומי וינברג

עורך דין ליטיגציה אזרחית – מסחרית – עו"ד שלומי וינברג

תביעות נזיקין וביטוח

מלבד ליטיגציה מסחרית – אזרחית, המשרד מייצג בתביעות מגוונות המוגשות מכוח פקודת הנזיקין וחקיקת הביטוח, לרבות בתיקי תאונות עבודה, תאונות דרכים, כמו גם בתביעות מכוח פוליסות ביטוח שונות.

עוד מייצג המשרד בתיקי רשלנות מסוגים שונים ומגוונים, לרבות רשלנות רפואית.

המשרד מלווה את הלקוח בניהול מו"מ לפשרה ועד לחתימתו, בהתאם למקרה.

שיתוף:

עו״ד שלומי וינברג

עורך דין שלומי וינברג, מייסד המשרד, הוא בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) לצד חטיבה מורחבת בניהול מאוניברסיטת תל-אביב וכן תואר שני מוסמך במשפטים (LL.M) – גם כן מאוניברסיטת תל-אביב (2009). מוסמך כחבר מן המניין בלשכת עורכי הדין (2004).

יצירת קשר

ליצירת קשר וייעוץ משפטי עם עורך דין שלומי וינברג, מלאו פרטים בטופס:

או חייגו אלינו

שלומי וינברג בפייסבוק

מאמרים אחרונים

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
דילוג לתוכן