אין זה סוד כי כל הליך משפטי באשר הוא מורכב משילוב של איסוף וניתוח יסודי ושיטתי של הראיות הקיימות וכן גיבוש של אסטרטגיה וטקטיקה המתאימות באופן ייחודי לנסיבות הייחודיות של התיק הנדון – ומכאן שלא משנה באיזה הליך מדובר – הרי שאין מקום לטעויות – והחשיבות הטמונה במקצועיותו של עורך הדין המייצג אותך מקבלת משנה תוקף.

מעבר לכך ובמקביל למלאכת העיון והניתוח של הראיות העומדות לרשותנו, חשוב מאוד להכיר את הפסיקה המעודכנת והתקדימים המשמעותיים ביותר בתחום ואף לנתח מבעוד מועד את אופן התנהלותן של כל הנפשות הפועלות המעורבות בהליך המשפטי: החל מהלקוח, דרך הצד שכנגד וכלה בניתוח השקפת העולם של השופט האמון על הכרעת הדין במידת האפשר.

ממד היעילות הופך גם הוא לחלק בלתי נפרד מההליך המשפטי שכן עורך הדין המיומן אמור לדעת לבחור עוד בתחילת הדרך את ההליך המשפטי הנכון והמתאים ביותר לניהול התיק, לתזמן היטב את הצגת הממצאים העומדים לרשותו, להתכונן מבעוד מועד לחקירת הצד שכנגד וכמובן שאף להכין את מרשו לחקירה דומה.

מטרתן של כל הפעולות הללו אחת היא: לזהות ולמפות מהר ככל הניתן את נקודות החוזק והחולשה של התיק – לשם סיומו של ההליך המשפטי לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

האמון הבינאישי שמתפתח בין הלקוח לבין עורך הדין המייצג אותו הינו גם כן מרכיב משמעותי על סיכויי ההצלחה בתיק. כל לקוח אמור להתחיל את ההליך המשפטי כשהוא יודע שעורך הדין המייצג אותו יהיה לעד איש סודו ואמונו – כזה שיעמוד לצדו לאורך כל הדרך.

במילים אחרות, עורך הדין שלך ילווה אותך בכל צעד ושעל במהלך מכלול ההליכים המשפטיים אליו יידרש הלקוח – ומכאן שעליך לבחור אך ורק בעורך דין שלא רק יעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר – כי אם גם יזכה לאמונך המלא.

ראוי לציין כי האמון הנוצר בין הלקוח לעורך הדין המייצג אותו לא נבנה אך ורק על ידי חשיפת כל העובדות בפני עורך הדין, אלא נסמך גם על ניהולה של מערכת יחסים שקופה בין עורך הדין המייצג לבין הלקוח – ובהפיכתו של האחרון לחלק בלתי נפרד ממערכת קבלת ההחלטות בעניינו.

אשר על כן, אנו דוגלים ומקפידים על שיתוף מלא של הלקוח בהתפתחויות האחרונות בתיק ומציגים בפניו בכל שלב ושלב את תמונת המצב המשפטית האמינה והמעודכנת ביותר – כזו שתאפשר לנו לקבל את ההחלטות המושכלות והמתאימות ביותר בכל רגע נתון.

לבסוף, אנו מאמינים בהצבתם של יעדים ריאליים בכל הנוגע לתוצאה הסופית של התיק וכן בניהולה של מערכה משפטית טוטאלית מחד, אך גם ממוקדת וזריזה מאידך, אשר תאפשר ללקוח שלנו לשוב לשגרת חייו בהקדם האפשרי.